Sprzedaż i montaż

Wentylacja mechaniczna? W swojej ofercie mamy pełen asortyment elementów rekuperacji oraz rekuperatory czołowych polskich producentów takich jak Thessla Green, Zehnder, Vents, Vanas, Aspol. Oferujemy montaż rekuperacji na terenie całej Polski jak i sprzedaż zestawów do rekuperacji wraz z pełnym wsparciem merytorycznym – dobór materiałów, wyliczenie wydatków, przygotowanie oferty wraz z możliwością wykonania projektu.

Rekuperacja w Twoim domu

Jako profesjonaliści w zakresie odzysku energii wykonujemy kompleksowo instalacje wentylacji mechanicznej na terenie całej polski. Naszą firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie, setki wykonanych sprawnych instalacji, szybkość działania. Swoje instalacje wykonujemy tylko na materiałach najwyższej jakości, co zapewnia wieloletnia bezproblemową pracę systemu rekuperacji.

Rekuperacja zrób to sam

Ograniczasz koszty budowy? Nie boisz się prac przy instalacjach wentylacyjnych? Dobierzemy dla Twojego domu całą instalację rekuperacji, wyliczymy wydatki, wskażemy jak wykonać taką instalację a Tobie pozostanie jedynie rozłożyć całość w domu i cieszyć się sprawną wentylacją mechaniczną.

Czego potrzebujemy do przygotowania oferty?

Jedyne czego potrzebujemy do przygotowania oferty to projekt w którym wyszczególnione jest przeznaczenie pomieszczeń oraz ich metraż. Dodatkowo w przypadku oferty z montażem potrzebujemy miejsca inwestycji. Prześlij nam swój projekt a SZCZEGÓŁOWĄ wycenę przygotujemy dla Ciebie za darmo! Projekty należy przesyłać pod adres biuro@ozepro.pl W razie pytań proszę dzwonić 501218984