Przepływowy ogrzewacz gazowy Vaillant AtmoMag MAG BE/LU 11-0/0 GX H (311520)

9137

500,00 zł

(brutto)

Produkt "Strefa Okazji" - dystrybucja zagraniczna.

Producent : Vaillant - posiada Polską dystrybucję

Model : AtmoMag MAG BE/LU 11-0/0 GX H

Nr. Katalogowy : 311520

Sprawdź zasady sprzedaży "Strefy okazji"

Stan: Nowy, nieużywany, oryginalne opakowanie.

Stan wizualny 100%

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Vaillant AtmoMag MAG BE/LU 11-0/0 GX H

Urządzenia atmoMAG oraz atmoMAG mini to gazowe przepływowe podgrzewacze wody z zapłonem bateryjnym. Woda jest ogrzewana tylko podczas jej przepływu, wiec wyłączenie w momencie poboru wody. Są przeznaczone do komfortowego podgrzewania wody w mieszkaniach, domach i pomieszczeniach użytkowych.

Prosta instalacja

Instaluje się go wieszając na ścianie, przeważnie w pobliżu punktów poboru wody i ciągu kominowego. Zasilanie zapłonu z baterii powoduje, że nie ma potrzeby przygotowania gniazdka obok podgrzewacza.

Ochrona środowiska

Zastosowana technologia palnika chłodzonego wodą zapewnia spełnienie najostrzejszych wymagań w kwestii ochrony środowiska naturalnego. Realnie wpływa na ograniczenie emisji tlenków azotu do atmosfery.

Oszczędność

Nowoczesna i przemyślana konstrukcja oraz nowatorskie rozwiązania techniczne sprawiają, że pracują oszczędnie i wydajnie. W podgrzewaczach atmoMAG zapłon następuje automatycznie tylko wtedy, gdy pobierana jest ciepła woda, zużycie gazu zostaje ograniczone (brak świeczki dyżurnej), a zatem zmniejszają się koszty eksploatacji urządzenia.

Gwarancja trwałości

Wszystkie elementy podgrzewacza atmoMAG wystawione na działanie płomienia zabezpieczono dodatkowo specjalną powłoką antykorozyjną spełniającą wszystkie wymogi ochrony środowiska naturalnego. Przedłuża ona żywotność elementów urządzenia poddanych wpływom wysokich temperatur.

  • Moc grzewcza (kW) - 19
  • Strefa Okazji - Nieuszkodzony, oryginalne opakowanie
  • Stan - NOWY - NIE UŻYWANY PRODUKT Z IMPORTU
  • Cena internetu - 1200
  • Modulacja (moc startowa) (kW) - 7
  • Rodzaj kotła gazowego - Przepływowy ogrzewacz gazowy
  • Typ urządzenia - Wiszący